جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

عیدی به بهانه روز دانشجو و تبریک به دوستان

  مشق تو، زمزمه ي بيداري است....دانشجو ، روزت مبارك "

  دانشجو يعني طراوت...دانشجو يعني شادابي...دانشجو يعني زنده بودن و "دانشجوبودن" يعني "زنده بودن را زندگي كردن"...دانشجو رودخانه زلالي است كه هيچ گاه مرداب نخواهد شد...هرگز از پويايي نخواهد ايستاد... ايستايي و خمودگي با ذات دانشجو بيگانه ست... دانشجو بالقوه پوياست و اي كاش دانشجو ، به نيكي قدردان اين ذات پاك و پويا وباصلابت خود باشد...كه از ديرباز گفته اند و خوش گفته اند : كفرنعمت، از كفت بيرون كند J

  غرض از نگارش تراوشات داغ! ذهني در اين مقال، فقط اداي احترام به مقام بزرگ دانشجوست كه به زعم من هموست كه پويايي كشور از اوست ، اگر خود، او، بخواهد و اراده كند .پس هر روز روز دانشجوست و16 آذرماه  نمادي از عزم و اراده و صلابت و پويايي و تفكر و ايثاردانشجو ست كه با نام بزرگاني چون بزرگ نيا، شريعت رضوي و قندچيمظلوم،عجين گشته است! روحشان شاد و راهشان مستدام !

   

  به مناسبت روز دانشجو و بعنوان عیدی، نمرات مربوط به ارائه برای گروه ها در تمامی دروس این ترم بصورت کامل منظور خواهد شد، البته در راستای رعایت انصاف، به گروه های معدودی که نمره کامل گرفته بودند نیز بعنوان عیدی ، نمره اضافی تعلق خواهد گرفت.

  ضمنا بعنوان عیدی دوم ،به همین مناسبت ،به درخواست دانشجویان محترم، آزمون میان ترم فقط و فقط از فایل های تکمیلی برگزار خواهد شد.

  همچنین دانشجویان محترم درس "استانداردها و مدل های امنیت" که متاسفانه بدلیل کم کاری مشمول کسر یک نمره بعنوان جریمه شده بودند، پس از ابراز ندامت فروان، با اغماض فراوان تر مشمول عفو رهبری شدند.

   

  مرتضي يادگاري

  15 آذماه 1394 ساعت 23:23

   


  این مطلب تا کنون 129 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 15 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : دانشجو ,بعنوان ,يعني ,عیدی ,پويايي ,نمره ,دانشجو يعني ,بعنوان عیدی ,يعني زنده ,زنده بودن ,
  عیدی به بهانه روز دانشجو و تبریک به دوستان

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر